پنجشنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۹
ساعت :

پیام تبریک رئیس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی به مناسبت ماه مبارک رمضان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بسم الله الرحمان الرحیم
با سلام و صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) و با یاد و خاطره شهدا و امام راحل(ره)؛ حلول ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن، ماه رحمت و مغفرت و ماه ضیافت الهی را به همه ی ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت(ع) تبریک عرض میکنم.
اکنون که مجالس و مراسمات دینی و مذهبی بخاطر ویروس منحوس کرونا و حفظ جان مردم تعطیل است، ولی فعالیت اجتماعی هیئات مذهبی تعطیل نیست و جمعی از هیئات مذهبی مشغول خدمت بی منت و کمک مؤمنانه در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، رزمایش مواسات و همدلی هستند. لذا از هیئات مذهبی استان خراسان رضوی تقاضا میشود تا ضمن عدم برگزاری جلسات و مراسمات تا اطلاع ثانوی نسبت به فعالیت های دینی بصورت فردی در منزل؛(هرخانه، یک هیئت)، برنامه ی قرائت قرآن، ادعیه، مناجات نظیر: دعای زیارت عاشورا، دعای الهی عظم البلا، دعای ابوحمزه ثمالی و ذکر صلوات از طریق فعالیت مبلغین در فضای مجازی که جایگزین منابر گردیده است، دنبال نمایند. که میتوانند از کانال و صفحات رسمی شورای هیئات مذهبی استفاده نمایند.
همچنین کمک به همنوعان و اقوام و خویشاوندان در این ماه پر برکت از جمله فعالیت های اجتماعی هیئات مذهبی در این ماه خواهد بود.

در خصوص صدور مجوز برگزاری مجدد مراسمات به ویژه در شبهای پر فضیلت قدر و ایام ماه مبارک رمضان، شورای هیئات مذهبی برابر نظر حوزه های علمیه و ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا تصمیم گیری خواهد کرد.

التماس دعا
سید مهدی طباطبایی
رئیس شورای هیئات مذهبی استان خراسان رضوی

درباره ما

شورای هیئات مذهبی استان خراسان رضوی تاسیس 1381/10/10

آدرس :مشهد - بلوار مدرس-سازمان تبلیغات اسلامی-شورای هیئات مذهبی

شماره تماس : ۰۵۱۳۲۲۴۰۲۳۰

دورنگار: ۰۵۱۳۲۲۱۸۲۵۰

Search