دوشنبه - ۴ مرداد - ۱۴۰۰
ساعت :

عدم برگزاری مسابقات فوتسال تا پایان موج دوم کرونا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مسابقات فوتسال جام جبهه ی مقاومت ویژه هیئات مذهبی استان خراسان رضوی تا پایان موج دوم کرونا برگزار نخواهد شد:
ایمان رهباردار مسئول برگزاری مسابقات فوتسال جام جبهه ی ضمن تبریک ایام مبارک دهه ی کرامت و میلاد با سرسعادت ثامن الحجج (ع) گفت: با توجه به اطلاعیه شماره ی ۱۷ ستاد مقابله کرونا در ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان، برگزاری مسابقات فوتسال در مناطقی که وضعیت آنها از حالت قرمز رو به عادی است منوط به گرفتن تست PCR از اعضای تیم هاست، فعلا امکان برگزاری مسابقات را نداریم. باتوجه به اینکه این مسابقات در سالن های ورزشی شهرداری مشهد برگزار خواهد شد. مجوز تربیت بدنی شهرداری هم برای این مسابقات الزامی و با توجه به شرایط وخیم فعلی و پاندمی بیماری کوید۱۹ این امکان وجود ندارد.
وی در خصوص تأخیر در برگزاری این مسابقات و زمان آغاز این رقابت ها اضافه کرد:
این مسابقات قرار بود اسفند سال گذشته و فروردین امسال با حضور ۲۰ تیم بصورت گروهی، به یادبود چهره بین المللی مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شود که متاسفانه شیوع بیماری کرونا مانع از آن شد. ما تمام زیر ساخت ها را آماده و محیا کرده ایم و بمحض عادیسازی شرایط مسابقات را با در نظر گرفتن شرایط مناسب از لحاظ زمانی و آمادگی  تیم ها برگزار خوایم کرد.
در پایان از حمایت های رئیس محترم شورای هیئات مذهبی استان حاج آقای طباطبایی و کلیه ی سرپرستان، بازیکنان و مربیان تیم ها که در این مدت نهایت همکاری را با شورای هیئات مذهبی استان و کمیته برگزاری داشتند کمال تشکر و قدردانی داریم.
انشالله بزودی با بهبود شرایط مراسم قرعه کشی و‌جلسه توجیهی را با حضور اعضای کمیته ی فنی و سرپرستان محترم تیم ها برگزار خواهیم کرد که زمانش متعاقبا اعلام می شود.

درباره ما

شورای هیئات مذهبی استان خراسان رضوی تاسیس 1381/10/10

آدرس :مشهد - بلوار مدرس-سازمان تبلیغات اسلامی-شورای هیئات مذهبی

شماره تماس : ۰۵۱۳۲۲۴۰۲۳۰

دورنگار: ۰۵۱۳۲۲۱۸۲۵۰

Search